Dmitry Salamatin vs Hendrik Themas. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO! YAKUZA FIGHT I Vaata täispikka Salamatini ja Themase matši

27. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA toimus Rakvere Spordikeskuses 16. märtsil. Teise turniiri poolfinaalis astusid ringi Dmitry Salamatin ja Hendrik Themas. Kohtunike otsusega võitis matši Dmitry Salamatin.

Võitlejatest

Dmitry Salamatin esindab klubi Garant. Ta on 23-aastane, 191 cm pikk. Salamatin on pidanud 3 profimatši ja kõik need võitnud. Salamati  on 2022 aasta IFM Euroopa tšempion. Salamatin kaalus enne võitlusõhtut, 15. märtsil 2024. aastal 79,6 kg.

Dmitry Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

”Vastasel pole vahet. Sa võid öelda mulle, et tõuse üles ja ma olen valmis,” lausus Salamatin oma vastase Themasi kohta.

Sa võid öelda mulle, et tõuse üles ja ma olen valmis.

Hendrik Themas on Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemist. Ta on 34-aastane, 180 cm pikk. Themas kaalus 15. märtsil 2024. aastal 80 kg. Ta on pidanud 33 profimatši, nendest 18 võitu, 11 nokaudiga ja 15 kaotust.

Hendrik Themas. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

”Meil tuleb väga põnev matš. Ma näitan, mida on vaja tema vastu, et võita,” lausus Themas oma vastase Salamatini kohta enne poolfinaali.

Meil tuleb väga põnev matš. Ma näitan, mida on vaja tema vastu, et võita.

Hendrik Themas vs Dmitry Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

See on suur sport – keegi ei tea, mis juhtub

Poolfinaali tulemusena selgus, et kuni 80 kg turniiri finaalis kohtuvad omavahel Salamatin ja Raimonds Aukštikalnis. Salamatin on korra varasemalt viimast võitnud. „Jah, enda esimesel amatöörmatšil ma võitsin punktidega. Aga praegu ei tea keegi… Need on profimatšid ja see on suur sport. Keegi ei tea, mis juhtub,“ nentis ta ja lisas, et ehk oli tegu kõigest õnnega.

Hendrik Themas vs Dmitry Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Kuidas kommenteerib Salamatin aga matši Themasega? „Arvan, et tal oli hea algus. Ta kasutas head strateegiat keha löökidega. Peale  kolmandat raundi tundsin, et mu kõht teeb haiget. See polnud küll nii valus, aga andis tunda. Ma võitsin. Tundsin, et ma ei taha riskida, aga nüüd uuel matšil kasutan kogu oma jõudu.“

GALERII: GOODFIGHT, EVELIN KRUUS

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel