Raimonds Aukštikalnis vs Dmitri Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO! YAKUZA FIGHT I Vaata täispikka Salamatini ja Aukštikalnise matši

31. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

16. märtsil leidis Rakvere Spordikeskuses aset võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Dmitri Salamatini ja Raimonds Aukštikalnise finaalmatši võitis nokaudiga Raimonds Aukštikalnis.

Võitlejatest

Dmitry Salamatin esindab klubi Garant. Ta on 23-aastane, 191 cm pikk. Salamatin on pidanud 3 profimatši ja kõik need võitnud. Salamatin  on 2022 aasta IFM Euroopa tšempion. Salamatin kaalus enne võitlusõhtut, 15. märtsil 2024. aastal 79,6 kg.

Raimonds Aukštikalnis vs Dmitri Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Lätis pärit Raimonds Aukštikalnis on klubist Tkachenko Team. Ta on 27-aastane, 180 cm pikk. Ta kaalus 15. märtsil 2024. aastal 80 kg. Aukštikalnis on pidanud 21 profimatši, nendest 16 võitu, 2 nokaudiga ja 5 kaotust. Wako World Cup 2 koht.

Raimonds Aukštikalnis vs Dmitri Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Tegin seda, mida iseendale lubasin – võitsin

Aukštikalnis lausus pärast võitu Goodfight`ile antud intervjuus, et tunneb ennast väga hästi. „Minu jaoks on see minu võitleja karjääris suur päev.“

Minu jaoks on see minu võitleja karjääris suur päev.

Aukštikalnis oli kaalumisel Rakvere Põhjakeskuses kohal esimese sportlasena ning lausus juba siis Goodfight`ile, et kavatseb võita. „Ma ütlesin, et tulin võitma. Mul ei olnud võimalust kaotada. Ma tulin võitma. Täna tegin ma seda, mida lubasin iseendale – võitsin!“

Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Mida teeb Aukštikalnis võidusummaga?

Teise turniiri poolfinaaliga võitis Aukštikalnis 1000 eurot ja finaali võiduga lisandus veel 3000 eurot. Mida kavatseb sportlane võidurahaga teha? „Lubasin oma naisele uut kööki,“ vastas ta.

GALERII: GOODFIGHT, EVELIN KRUUS

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel