Allan Volosatõh vs Tymur Didiaiev. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO! YAKUZA FIGHT I Vaata täispikka Volosatõhi ja Didiaievi matši

30. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Rakvere Spordikeskuses toimus 16. märtsil võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Allan Volosatõhi ja Tymur Didiaievi finaalmatši võitis kohtunike ühehäälse otsusega Allan Volosatõh.

Võitlejatest

Ukrainat esindav ja Tšehhist pärit Tymur Didiaiev on klubist TKBC. Ta 19-aastane ja 184 cm pikk. Ta on pidanud 7 profimatši, nendest 6 võitu, 3 nokaudiga ja 1 kaotus. Didiaiev kaalus 15. märtsil 2024. aastal 70,8 kg.

Allan Volosatõh vs Tymur Didiaiev. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Allan Volosatõh on klubist Garant. Ta on 22-aastane, 182,5 cm pikk. Volosatõh on pidanud 9 profimatši, nendest 6 võitu, 1 nokaudiga ja 3 kaotust. Kaalumisel enne võitlusõhtut, 15. märtsil aastal 2024, kaalus ta 71 kg.

Tymur Didiaiev vs Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Toetus on väga tähtis

Volosatõh lausus pärast finaali Goodfight`ile antud intervjuus, et tema jaoks on väga meeldiv, et teda sedasi tervitatakse nagu Goodfight seda teeb. „See on väga meeldiv. Ja tähtis ka… See toetus, mida te annate.“

See on väga meeldiv. Ja tähtis ka… See toetus, mida te annate.

Tymur Didiaiev vs Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Valmis peab olema kõigeks

Kas ka Volosatõh ise arvas, et võidab? „Enne fight’i oli väga palju igasuguseid mõtteid, kuidas kõik läheb. Ma ütleks, et fight’i ajal on ka samamoodi. Esimene raund läheb – sa ei tea oma vastase taktikat, kas ta muudab midagi või hakkab niimoodi edaspidi töötama. See on moraalselt väga raske. Sa pead kõigeks valmis olema. Olen väga õnnelik, et sain oma töö tehtud ja aitäh teile jälle,” rääkis ta.

Tymur Didiaiev ja Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Mida teeb sportlane võidurahaga?

Esimese turniiri poolfinaali võiduga teenis Volosatõh 1000€ taskus ja finaali võduga lisandus veel omakorda 3000 €. Mida kavatseb sportlane võidurahaga teha? „See on just nii palju, et ma saaksin kõik oma laenud kinni maksta ühe korraga. Mul on finantsidega sellised probleemid, et ma ei ole väga finantsoskaja.“

GALERII: GOODFIGHT, EVELIN KRUUS

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel