Foto: PBC

Video! Wilder ja Fury andsid viimase pressikonverentsi

07. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Deontay Wilder usub, et tema triloogia Tyson Furyga läheb ajalukku.

„Harva saab võimalusi selliseks triloogiaks,” ütles ta viimasel pressikonverentsil enne laupäevast kohtumist. „Me alustasime selleks matšiks valmistumist päev pärast eelmist. Kuupäeva muutmised tulid ainult kasuks.”

Wilderi uus treener Malik Scott ütles, et ei õpetanud Wilderile midagi uut. „Ta oskab juba kõike, aga ta lihtsalt lootis varem liiga palju ühele löögile. Nüüd otsisime tema varamust välja ka teised löögid,” sõnas ta. Scott kaotas Wilderile 2014. aastal avaraundis nokaudiga.

„Wilder räägib, et talle on nokaudi jaoks vaja sekundit, aga enne tuleb tal see sekund leida ka kuskilt. Fury võib poksida vasaku- ja paremakäelistega. Tema jaoks pole poks ainult nokaudid. Talle tõesti meeldib poksida,” arvab Lennox Lewis.

„Wilder elab mingis oma mullis. See võib olla kasulik, võid öelda endale, et sind tabati juhusliku löögiga, aga üks löök võib muuta ka kõike. Laupäeval saame teada, kas eelmine kohtumine talle mõjus. Ta võib ajada juttu, et teda võideti pettusega, aga vaatame, kas see kordub,” lisas Lewis.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel