Ott Remmer vs Teo Mikelic. Foto: Erlend Štaub

VIDEO! Vaata Remmeri ja Mikelici täispikka The League`i matši videot

28. juuli 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi eestlane Ott Remmer ja horvaatlane Teo Mikelic. Ühehäälselt kuulutati juubeldava publiku silme all võitjaks Ott Remmel. The League`i ametlikus Youtube`i kanalis näeb nüüd ka täispikka matši videot!

Võitlejatest

Ott Remmeri karjäär läheb ajas paremaks nagu vein. Remmer on kahekordne Eesti meister ning tema entry laulud ja fännid on Eesti spordiürituste klassika. Remmer on ka vasakukäeline võitleja.

Teo Mikelic treenib Mike’s Gymis, mis on tippude tipp – kõige nimekam fighter, kes sealt pärit on, on Badr Hari. Mikelic on kokku pidanud 23 võiduga lõppenud matši ja 8 kaotust.

Matšist

Alguses tundusid võitlejad väga tasavägised ning paistis tulevat põnev matš. Remmer tegi mitmeid häid lööke, kuid seis oli alguses siiski väga võrdne.

Teises raundis läks olukord põnevamaks ning Mikelic üritas Remmerile rohkem survet avaldada. Remmer aga oli saanud teatava enesekindluse ning elas surve üle. Teise raundi võitis Remmer.

Kolmandas raundis oli kaalul see, kumb meestest on paremas konditsioonis ja kumb suudab oma taktika peale suruda. Mikelic alustas endale omaselt teravamalt ja tundus, et eelmine raund oli Remmerit pisut uinutanud, kuid ta sai lõpus oma kombinatsioonid tööle.

Kohtunike ükshäälse otsusega võitis Ott Remmer. Ta teenis võidutsooni väärikalt välja. Rahvas elas saalis meeletult kaasa!

Matši kommenteerisid: Kaarel Kose ja Andrus Alas

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel