Valeri Golubev vs Rhassan Muhareb. Foto: Erlend Štaub

VIDEO! Vaata Muharebi ja Golubevi täispikka The League`i matši videot

27. juuli 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi Valeri Golubev ja Taanit esindav Rhassan Muhareb. Ühehäälselt kuulutati võitjaks Rhassan Muhareb. Nüüd saab täispikka videot matšist vaadata ka The League`i ametlikus Youtube`i kanalis.

Võitlejatest

Taanit esindav Rhassan Muhareb on varasemalt korduvalt Eestis käinud ning võistelnud isegi The League’i peakorraldaja Kevin Rennoga, kus viimane võitis. Tegemist on väga ebamugava võitlusstiiliga vastasega, kes liigub väga palju. Võite on Muharebil 136 ning kaotusi 44, seega on tema matšide arv väga muljetavaldav.

Valeri Golubev on teinud 4-aastase pausi võitlemises ning tegi The League’il comeback’i. Golubev esindab Leader Muay Thaid, tema treener on Aleksei Kurdin. Golubev on Eesti ja Balti meister.

Matšist

Esimeses raundis alustas Golubev aktiivsemalt ning tegi ilusa low-kick’i. Muhareb tegi superman punch’i.

Tekkis clinch, mille kohtunik lahutas.

Esimese raundi lõpus tundus eelisseisus Golubev, sest oli agressiivsem ja aktiivsem. Tabamusi esimeses raundis üleliia palju ei olnud kummaltki poolt.

Teises raundis tegi Muhareb teravaid rünnakuid ning näitas oma tehnikat. Golubev üritas oma agressiivsust ära kasutada, aga hoida distantsi pidevalt sellisena, et Muhareb ei oleks ohtlik. Teine raund sai läbi üsna võrdselt ning tabamusi oli vähe.

Kolmandas raundis paistis, et Muhareb on ära oodanud selle, et Golubev hakkas väsima – ka löögid hakkasid rohkem tabama.

Tundus, et kohtunikel oli matši hinnata üsna keeruline, kuid kohtunike ühehäälne otsus oli Muharebi kasuks. Golubevil ei ole millegi üle häbi tunda, ent vastane tegutses lihtsalt nutikamalt – tegi vähem, aga õigel ajal õigeid asju.

Matši kommenteerisid: Kaarel Kose ja Andrus Alas

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel