Aleksei Larin vs Carlos Silva. Foto: Erlend Štaub

VIDEO! Vaata Larini ja Silva täispikka The League`i matši videot

26. juuli 2022 | The League, Uudised

15. aprillil toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi Aleksei Larin ja Leedut esindav Carlos Silva. Matš toimus K-1 reeglitega, 85 kg kaalukategoorias, 3×3 minutit. Võitjaks sai kohtunike ühehäälse otsusega Aleksei Larin. Nüüd saab täispikka videot matšist vaadata ka The League`i ametlikus Youtube`i kanalis.

Võitlejatest

Leedut esindava Carlos Silva tuli aprillis, enne The League`i matši, Leedu meistriks. Veel on ta võitnud King of the Rings nimelisel üritusel. Ta on üliõpilane ning võtab võitlussporti väga tõsiselt.

Alekse Larin osales viimati veebruaris Xplosionil, kus võitis matši teises raundis nokaudiga. Alekseil on olnud nii võite kui ka kaotusi, aga ta on ajas aina paremaks minemas.

Matš

Silva oli väga liikuv vastane, kes andis endast kohe kõik. Larin stiili järgi paistis, et tema esimene raund saab olema tagasihoidlikum ja rahulikum, iga raundiga endast aina rohkem andvalt.

Silva ründas esimeses raundis ning Larin püsis hästi kaitses ning otsis oma võimalusi.

Teises raundis pani Silva endiselt energiat ründamisse ning sai Larini pikali.

Silva oli liikuv ja agressiivne vastane ega andnud Larinile selget rütmi, mille järgi enda tegevus ajastada.

Samas sai Larin mitu head lööki ning raund paistis väga tasavägine.

Viimane raund sai otsustavaks. Silva alustas ettevaatlikumalt ning paistis, et mõlemal mehel hakkab võhm otsa saama.

Aktiivne oli Silva, aga tugevamad tabamused tulid kindlasti Larini poolt.

Võitjaks sai Larin kohtunike ühehäälse otsusega. Auhinna andis üle Ukraina sõjast ema, venna ja vanaemaga põgenenud 10-aastane Nikita.

Matši kommenteerisid: Kaarel Kose ja Andrus Alas

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel