Tyson Fury

Tyson Fury. Foto: Shutterstock

VIDEO! Tyson Fury nõuab matši eest Usyk`ga 500 miljonit naela

25. august 2022 | Uudised

Valitsev maailmameister Oleksandr Usyk kaitses 20. augustil raskekaalus WBA, WBO, IBF-i ja IBO meistrivöösid, kui alistas Saudi Araabias peetud tiitlimatšis Anthony Joshua. Usyk võitis 12 raundi kestnud matši kohtunike häältega. Tähtsatest tiitlitest on Ussõkil puudu veel ainult WBC meistrivöö, mis kuulub Tyson Fury`le. Aina enam räägitakse, et Ussõk ja Fury kohtuvad 17. detsembril Saudi Araabias, vahendab Northwalespioneer.co.uk.

Usyk teatas kohe pärast matši, et soovib järgmiseks võidelda WBC tšempioni Tyson Fury`ga, kes pärast oma eelmist võitlust pensionile jäi. Tundub, et Fury on nüüd aga ümber mõelnud, sest teatas sotsiaalmeedias, et on nõus Usyk`ga vastamisi minema, kui vaid summa õige on.

„Tean, et paljud tahavad mind ringis näha. Annan teile aega 1. septembrini, et rahapakid lauale panna,“ teatas Fury sotsiaalmeedias. „Kui te seda ei suuda, siis suur tänu ja oli meeldiv,“ teatas Fury ja lisas, et soovib matši eest saada 500 miljonit naela.

Poksipromootor Frank Warreni sõnul pole Usyk`i ja Fury matši korraldamisel suuri takistusi, sest poksijate leerid saavad omavahel hästi läbi. Küsimus on pigem selles, kui suureks muutuvad konkurentide rahalised nõudmised ja teisalt, kus matš pidada.

On spekuleeritud, et suure tõenäosusega leiab matš aset jälle Saudi Araabias, sest naftariik kulutab erinevate spordiürituste korraldamisele palju raha.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel