Rasmus Kuldsepp vs Daniel Zarov. Foto: Maria Kilk

Rasmus Kuldsepp vs Daniel Zarov. Foto: Maria Kilk

VIDEO JA FOTOD I Daniel Zarovi treener Maikel Astur: Zarov oli väga valmis!

15. detsember 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Daniel Zarov, kes võttis osa 9. detsembril Rakveres toimunud Underground Fight Nightist, võitis Rasmus Kuldseppa tehnilise nokaudiga. Zarov rääkis pärast matši, et meeleolu on hea. Zarovi treener Maikel Astur kommenteeris, et Zarov oli matšiks väga valmis.

Astur näeb Zarovil pikka karjääri

Asturi sõnul on Zarov väga tubli ja töökas poiss. „Ta on kogu aeg kohal. Ta on tegelikult ainult aasta aega trenni teinud, see oli tal neljas fight meie all, 3 amatööri ja esimene semi-pro,“ lausus ta ja lisas, et Zarov oli väga valmis ja nad olid seda kaua oodanud.

Astur rääkis, et see, et algus ringis väga lilleline polnud, tuleneb sellest, et poisid on noored – mõlemad rabistavad, närv on sees, inimesed vaatavad VIP lauast, kõik on uus elamus. „Sellega peavad kõik harjuma. Isegi profid värisevad,“ kinnitas ta.

Daniel Zarov vs Rasmus Kuldsepp. Foto: Maria Kilk

Astur sõnas, et näeb Zarovil pikka karjääri. Veel on vara öelda, kui pikk see aga on, sest kõik sõltub Zarovist endast. „ Kui ta on nõus tööd tegema ja püsib sama näljasena nagu ta on, siis kindlasti.“

Mida lausus treener Astur Zarovile aga pärast matši? „Ma ütlen talle, et naudi pühasid, nüüd on töö tehtud ja uuel aastal jätkame. Vigu oli ka, aga tuleb öelda ka head, mitte ainult soola,“ vastas Astur.

Daniel Zarov vs Rasmus Kuldsepp. Foto: Maria Kilk

Fännid näevad Zarovit sellises ringis veel

Zarov ise ütles pärast matši, et ta enam isegi ei mäleta, miks esimeses raundis kohe käima ei läinud – emotsioonid olid laes. Ta arvas, et harjumiseks läks aega umbes pool raundi. „Alguses muidugi on selline kõva šokk, et on hästi palju publikut ja rahvast. Ma juba fight’i keskel eriti sellele ei keskendu. Sa oled nii endas sees, et sa väga ei mõtle sellele, et keegi sulle karjub seal midagi,“ ütles ta ja lisas, et treener Asturit kuulis ta aga alati. Nii kui viimane ütles talle, et maia näkku, siis Zarov küll proovis, aga ei läinud läbi. Asi on aga põhimõttes.

Daniel Zarov. Foto: Maria Kilk

Daniel Zarov. Foto: Maria Kilk

Milliseid vigu Zarov aga tegi, mida järgmine kord korrata ei tohiks? „Kindlasti käsi üleval, lõug alla ja kuula oma treenerit,“ vastas ta.

Oma fännidele ütles Zarov, et kindlasti näevad nad teda sellises ringis veel. „Nii, et fännid tulge aina juurde!“

GALERII: MARIA KILK

Kristi

Vaata veel