Dmitri Salamatin. Foto: Martin Piir

VIDEO I YAKUZA FIGHT I Dmitry Salamatin võitlusõhtust: arvan, et ma võidan!

15. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

15. märtsi õhtul leidis Rakvere Põhjakeskuses aset võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA ametlik loos, kaalumine ja pressikonverents. Loosis selgus, et Dmitry Salamatin astub laupäeval, 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses toimuval Yakuza Fight 6 NEW ERA võitlusõhtul ringi Hendrik Themasi vastu.

Salamatin vastasest

Dmitry Salamatin rääkis pärast kaalumist Goodfigh`ile antud intervjuus, et on väga põnevil ja Themas on väga hea vastane – viimane on tugev ja hea survestaja. „Hendrik… Oled hea mees, su treener on väga hea, aga ma ei saa sinna midagi teha. Me peame võitlema, see on äri.“

Dmitry Salamatin ja Hendrik Themas. Foto: Martin Piir

Salamatini taktika

Küsimusele, millist taktikat kavatseb Salamatin Themasi vastu kasutada, küsis viimane lõõpides vastu, kas Themas ka kõnealust intervjuud näeb. Saades jaatava vastuse, vastas ta: „Ma tahan ära joosta ja kõiki lööke mitte vastu võtta – see on mu taktika ja kasutan seda alati. Tõsiselt aga rääkides, siis ta võib mind suruda ja proovida kasutada survet… Minu jaoks on aga võti kaitsta oma pead, pea liikumist, samme, liigutusi… Usun, et saan ta kätte, aga me ei tea, kuidas matš lõppeb. Aga keegi ei tea – see on sport. Arvan, et ma võidan.“

Monika Kuzmina ja Dmitry Salamatin. Foto: Martin Piir

Salamatin on varasemalt olnud ringis Raimonds Aukštikalnis`ga ning viimast võitnud. Küsimusele, kui ta satuks temaga homme finaalis vastakuti, siis kuidas ta viimast uuesti võidaks, vastas Salamatin, et Raimonds ja Hendrik kasutavad sama taktikat ning usub, et ka tema ise kasutab mõlema võitleja puhul samuti sama taktikat. ”Ta kasutab survestamist. Ta kaitseb ennast alati kinnastega, aga kõht on alati vaba, nägu on vaba – ma saan otse lüüa. Kui saan mõned löögid või taban põlvega otse märklauda, siis ma võidan. Täpselt sama lugu Themasi ja Raimondsiga – sama taktika.”

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel