Markus Mittal. Foto: Martin Piir

VIDEO I YAKUZA FIGHT I Markus Mittal: plaan on kõiki võita!

15. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Yakuza Fight 6 NEW ERA kaalumine, ametlik loos ja pressikonverents toimusid täna Rakvere Põhjakeskuses. Loosimisel selgus, et Markus Mittali vastaseks on 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses toimuval Yakuza Fight 6 NEW ERA võitlusõhtul Ukrainat esindav ja Tšehhist pärit Tymur Didiaiev.

Plaan on kõiki võita

Pärast kaalumist antud intervjuul Goodfight`ile lausus Mittal, et ei tea oma vastase Didiaievi kohta midagi. Samas ei muuda see sportlase sõnul aga mitte midagi. „Plaan on kõiki võita ja kõiki väga tugevalt võita.“

Plaan on kõiki võita ja kõiki väga tugevalt võita.

Monika Kuzmina ja Markus Mittal. Foto: Martin Piir

Matš ei saa olema kerge

Tymur Didiaiev sõnas pärast kaalumist, et tal on hea meel, et ukrainlased esimeses poolfinaalis omavahel vastamisi ei lähe. Mittal nentis, et see oli ka tema soov. „Teadsin, et Allaniga tuleb niikuinii raske matš. Samas nägin ka oma vastase silmist, et sellest ei tule midagi kerget,“ lausus ta ja lisas, et seda näevad kõik juba laupäeval, kui väga ta seda võitu soovib.

Mittal rääkis, et tema treener Kristo Männistu saabub Rakverre kohale homme – täna saab veel rahulikult olla, mõelda oma asju, mõnuleda peale pikka kaalu võtmist ja tunda ennast mõnusalt. Mittali sekundandiks on lisaks Kristole homme Kevin Renno.

Markus Mittal ja Andreas Eelmäe. Foto: Martin Piir

Saab olema väga suur ja huvitav sündmus

Homse võitluse kohta tõdes Mittal, et sellest tuleb üks vägevaim sündmus – vähemalt talle endale. „Ma ei ole varem fight’inud kaks fight’i ühel õhtul, et see saab kindlasti väga suur ja huvitav sündmus olema.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel