VIDEO I Probleemne Broner naases võiduga

21. veebruar 2021 | Uudised

Endine neljakordne meister Adrien Broner pidas esimese matši pärast kaotust 2019. aastal Manny Pacquiaole (matš, mille kohta Broner arvas, et tema selle võitis).

Broner alistas 20. veebruaril Connecticutis vähetuntud Jovanie Santiago (14-0-1, Puerto Rico). CBS Sports pakkus, et hoolimata kogu mürast Broner võidab ühehäälselt ja nii läkski: 116-111, 115-112, 117-110. Seda, et Santiagole ära vilistati, arvasid ka Jermell Charlo ja Terence Crawford. Santiago ütles tõelise spordimehena, et võit oleks võinud minna mõlemale poole ja kiitis Broneri virtuooslikku esitust.

Broneri vastane pidi olema Pedro Campa, kes aga haigestus koroonasse. Santiagoga, kes töötab ka aednikuna ja veoautojuhina, pidi poksitama kaalus kuni 63,5 kilo, kuid see tõsteti päev enne kaalumist 66,7 kilole. Masenduses Broner oli teatanud ju mullu loobumisest, võtnud juurde üle 15 kilo ega suutnud kõigist neist vabaneda. Broner kakles Gervonta Davisega 2019. aasta novembris enne Canelo Alvarezi ja Sergei Kovaljovi matši Alvarezi riietusruumi ees ja lõi ka Davise publitsisti.

2018. aastal oli Broner sõlminud promootoritööd tegeva Floyd Mayweather’ga 50 miljoni dollarise lepingu viiele matšile ja pärast kaotust Pacquiaole tviitis, kuidas ta ei tule tagasi vähema kui 10 miljoni eest. Ometi oli ta sunnitud ringi naasma, kuna kohus määras talle karistuseks ühe naise suudlemise eest 830 000 dollarit ja ta saadeti vanglasse, kuni ta selle ära maksab.

Pole teada, kui palju poksijad teenisid. Matši ülekannet vaatasid 304 000 ameerikamaalast.

Otto Wallin W12 Dominic Breazeale
Rau’shee Warren W10 Sharone Carter

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel