Foto: Bellator

Haritonov pidas elu esimese matši paljakäsipoksis

18. aprill 2021 | Uudised

Kunagine vabavõitlusäss Sergei Haritonov poksis 17. aprillil Back Yard Brawlsi üritusel Wyomingis paljaste kätega.

Ta alistas avaraundis vähetuntud kikkpoksija Mike Cooki, kes käis kolm korda põrandal. 40-aastane Haritonov pidi poksima 40-aastase kikkpoksija ja UFC-kogemusega vabavõitleja James McSweeneyga, kuid too loobus, sest Haritonov osutus kaalumisel üle 120 kilo limiidi.

Haritonov sai tuntuks osalemisega sarjas Pride, kus talle jäi alla Fabricio Werdum. Seejärel võitis Haritonov Bellatoris Matt Mitrione’i. Haritonov on võitnud ka Alistair Overeemi. Vahepeal proovis ta kikkpoksikarjääri, ent kaotas Glorys Rico Verhoevenile. Mullu pidas ta esimese profipoksikohtumise ja võitis. Haritonov alustas poksijana ja teenis koha 2004. aasta olümpiale, kuid loobus, sest Pride’ist tuli pakkumine.

BYB üritusel leidis aset ka kõrvakiiluvõistlus. Sarja veab Dada 5000, kes sai tuntuks tänavavõitlusklippidega ja võitles Bellatoris Kimbo Slice’iga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel