VIDEO! Canelo peatas Fieldingi 3. raundis

16. detsember 2018 | Uudised

Saul „Canelo“ Alvarez alistas 15. detsembril New Yorgis WBA raskekeskkaalu tšempioni Rocky Fieldingi.

Kuigi Fielding oli pikem ja Alvarez pidi kaalus juurde võtma, ei pidanud keegi inglast (27-2) favoriidiks. Fielding oli nii vilets, et ta polnud isegi vaese mehe Canelo, vaid kodutu mehe Canelo. Canelo jagas nii vihisevaid lööke, et kui tabab, siis vastane sureb, ja kui ei taba, siis löögi tekitatud tuul põhjustab vastasele kopsupõletiku ja too sureb ikkagi. Fielding laskus põlvele ja kohtunik peatas matši. 28-aastane mehhiklane võitis tehnilise nokaudiga ja on nüüd 51-1-2.

IBF-i raskesulgkaalu meister Tevin Farmer (28-4-1) kaitses samal üritusel tiitlit Francisco Fonseca (22-2-1) vastu. Kõik kohtunikud andsid 117-111 võidu tšempionile. Farmer soovib järgmiseks poksida Gervonta Davisega, kuid ajakirjanikud ei usu, et Farmer võidaks. Farmeri viimane kaotus tuli 2012. aastal, kui ta jäi alla Jose Pedrazale.

Katie Taylor (12-0) alistas soomlanna Eva Wahlströmi ning säilitas IBF-i ja WBA kergekaalu tšempionivööd. Kõik kohtunikud andsid 100-90 võidu iirlannale. Soomlanna on tšempion kergemas kategoorias. Wahlström (22-1-1) lõpetas peakokkupõrke tõttu üsna verisena. Taylor oli 38-aastase Wahlströmiga kohtunud amatöörina kuuel korral ja võitnud alati. Taylor kohtub ilmselt järgmiseks Amanda Serranoga, kes avaldas juba varem valmisolekut, aga Wahlströmiga kohtumine oli juba kokku lepitud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel