Markko Moisar

Uhiuue võitlussarja Duel Fight Series esimene etapp toimub Tartus, ringi astub Markko Moisar

18. märts 2018 | Uudised

King of Kings Grand Prix Eesti korraldajad toovad tartlasteni uue professionaalidele mõeldud võitlussarja Duel Fight Series (DFS). Ülipõneva õhtu jooksul toimub kokku üheksa matši, millest võtavad osa professionaalid Eestist ja välismaalt.

Uhiuue võitlussarja Duel Fight Series esimene etapp toimub 14. aprillil Tartu A. Le Coqi spordihoones. Tegemist on profitasemel võitlusshowga kikkpoksis. Areenile astuvad professionaalid Lätist, Leedust, Moldovast, Serbiast, Soomest ja loomulikult Eestist.

Kokku toimub üheksa närvikõditavat matši, mille seas on ka kaks nelja mehe turniiri. Kahes kaalukategoorias toimuv võistlus paneb proovile ka kõige tugevamad, sest võitjal tuleb õhtu jooksul jagada oma energiat kahe vastase vahel. Nelja mehe turniirist võtab kodupubliku rõõmuks osa kogenud Tartu profivõitleja Ott Remmer. Lisaks esindab nelja mehe turniiril Eestit Maikel Astur.

Turniiri võitjaks saab võistleja, kes võidab õhtu jooksul kahte vastast. Õhtu oodatuimaks võitluseks on matš tuntud Eesti võitleja Markko Moisari, kes on King of Kings´i kuni 65 kg meeste hulgas nr 1 ja tiititega pärjatud Serbia võitleja Aleksander Konovalovi vahel. Aleksander Konovalov on Grand Prix/ ACB 2015 tšempion ja tal on WAKO PRO tšempioni vöö.

Konovalov on pidanud 131 matši amatööride- ja 38 profiliigas, neist 70 matši võitnud KO´ga. Selliste kogemustega vastast pole Markko Moisaril veel olnud.

Kes tuleb võitjaks? Vastuse saab 14.04.2018 Tartus A. Le Coq´i Spordihoones. 

Monika Kuzmina

Vaata veel