Tartus asuvas spordiklubis Corsagym toimub 15. oktoobril UNDERGROUND FIGHT NIGHT. Sander Reemets, kelle vastaseks on kõnealusel võitlusõhtul Aleksandr Grebelyk, tunnistab, et Aleksandr`it ta väga palju analüüsinud ei ole – tegu on tema jaoks uue vastasega, kellest ta suurt midagi kuulnud ei ole.
„Tean, et Aleksandr on noor ja alles tulnud täiskasvanute klassi. Osalen järgmisel nädalavahetusel koos Grebelykiga ka Eesti meistrivõistlustel – seega on see enne meistrivõistluseid hea kontrollmatš. Usun, et 15. oktoobril jagub publikule pinget ja põnevust,“ lausub Sander.
Ettevalmistused võitluseks
Sander sõnab, et ettevalmistustega võitluseks võib rahule jääda. Ta on saanud nii oma tehnikat, kui ka liikumist paremaks lihvida. Vahepeal oli küll treeneri vahetus, kuid Sanderi sõnul ei seganud see ettevalmistusi.
Kui jalgade töö on hea, siis kaitsed sellega enda pead
Poksi puhul köidab Sanderit kõige enam liikumine ehk jalgade töö. Lisaks sellele aga ka löögid ning keha liikumine. Ta nõustub ütlusega, et sellepärast ongi poksijal pea, et jalad tööle panna nii, et pea pihta ei saaks. „Kui jalgade töö on hea ja vastupidav, siis kaitsed sellega enda pead ja samas tekitad kohad kus vastast läbi kukutada, rünnata ja puhtaid tabamusi saada. Loogiline ütleks isegi,“ lausub ta.
Sanderi eeskujud võitlusspordis
Sander tõdeb, et kõigilt võitlussportlastelt on midagi õppida, alustades Eesti võitlejatest kuni maailma tippudeni välja. Ühe näitena toob ta välja Iiri vabavõitleja Conor McGregori. Sanderile avaldab muljet tema pühendumus, armastus võitlusspordi ja tiitlid. „See on raske töö ja lühikese ajaga ära tehtud. Tulla kahes kaaluklassis korraga maailma parimaks… Selle jaoks peab korralik distsipliin, pühendumus ja kuhjaga ohverdusi tegema. Maailm on suur, kõik on näljased tiitli võimaluse saamiseks,“ sõnab ta.
GoodFight
GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?