UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

UFN RAKVERE! Miks jälgida poksisündmust VIP-lauast?

07. november 2023 | Underground Fight Night, Uudised

9. detsembril toimub Rakveres taas võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. Tulemas on tippsportlasi nii Eestist kui mujalt riikides ning sündmus tõotab tulla veel vingem kui eelmine kord. Ühe muudatusena on VIP-ala suurem, sest mullu sooviti VIP-laudu veel viimase hetkeni osta, aga neid enam ei olnud. Kaks VIP-laua külalist räägivad, miks on parem jälgida poksisündmust just VIP-lauast.

UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

Kristine Kiik: VIP-lauas on isiklikum ja vahetum kogemus

Kristine Kiik on tätoveerija ja tegeleb võimalusel puudega laste vanemate nõustamisega. Ta tõdeb, et sport oli temast üldiselt kuidagi mööda läinud, kuni ta avastas 6 aastat tagasi, et alustab algajate baaskursus Tai poksis. Tema tädipoeg oli just Taist võtnud naise ja naisel tekib idee – õpib ära ja sõidab Taisse laagrisse!

Kristine Kiik. Foto: Erakogu

Ta alustas Tartu Tai poksi klubis Ott Remmeri käe all ja teeb praegu 2 korda nädalas trenni eratreeneri Boris Adelmaaga.

Muidugi jälgib Kristine ka poksi juba aastaid. „Mäletan, et ootasin oma esimest poega ja ärkasin öösel üles, et vaadata Mike Tysoni naasmist poksiringi,“ meenutab ta.
Kristinele meeldib, et poks pole ainult füüsiline kontakt, vaid nõuab ka palju enesekontrolli ja igas olukorras kaasa mõtlemist, et vastane üle mängida.

Kristine jaoks erineb VIP-lauas kaasaelamine tribüünidelt selle poolest, et on vaatamine palju mugav. Ei pea vaatama üle teiste, keegi ei seisa sulle ette ega kata vaatevälja. Ka on VIP-lauas kogemus isiklikum ja vahetum ning näed lööke lähemalt. „VIP-lauas oled justkui kogu protsessi kaasa kistud,“ kirjeldab ta.

Foto: Maria Kilk

UFN meeldib Kristinele just korraldusliku poole pealt. Ta ütleb, et see on väga hästi korraldatud ja läbi mõeldud üritus. Eriti ootab ta põnevusega, millised paarid kokku pannakse.
Kindlasti elab ta kaasa Ott Remmerile, kuna just tema juures trennidega alustas. „Näha sellist enesekindlust ja distsipliini on väga inspireeriv,“ ütleb ta.

Näha sellist enesekindlust ja distsipliini on väga inspireeriv.

Reiko Reinau: VIP-lauas on parem vaade ringile, mugavus ja pidulikum olemine

Reiko Reinau ettevõte Lääne OÜ tegutseb ehitusvaldkonnas peamiselt Lääne-Virumaal, aga ka mujal Eestis.
Juba teist aastat on võetud UFN-il VIP-laud ja osaletud ka sponsorluses, et toetada selliseid sündmusi.
Ta ütleb, et VIP-laud on ideaalne, et nautida head üritust ja ühtlasi premeerida firma töötajaid, pidades sel üritusel jõulupidu.
VIP-laua eelisteks on parem vaade ringile, mugavus ja muidugi ja pidulikum olemine.

Reiko ütleb, et ettevõttes hoitakse end poksiga kursis ja elatakse Eesti meestele kaasa. „Alati põnev vaatamine! On tõeline boonus, et üritus toob selle koju kätte,“ ütleb ta.

Ka Raiko laud elab kaasa Ott Remmerile, kelle põnevat matši oodatakse. Tulevikus loodetakse ringis näha ka Uku Jürjendali.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel