UFC puuris lähevad vastamisi brasiillased Santos ja Teixeira

06. november 2020 | Uudised

Poolraskekaalu (kuni 93 kg) kaks tippvõitlejat, brasiillased Thiago Santos ja Glover Teixeira lähevad sel nädalavahetusel vastamisi UFC puuris Las Vegases.

36-aastane ja 188 cm pikk Santos pole UFC-s võistelnud üle aasta. Eelmise aasta juulis kaotas ta kohtunike otsusega dramaatiliselt kuulsale ameeriklasele Jon Jonesile. Santos on hetkel oma kaalukategooria edetabelis esimene, tal on 21 võitu (15 nokauti) ja 7 kaotust MMA võistlustelt.

41-aastane ja 188 cm pikk Teixeira võitles meistritiitli nimel 2014. aastal ja pidi samuti Jonesi paremust tunnistama. Teixeiral on praegu 31 võitu (18 nokauti) ja 7 kaotust. Ta on võitnud neli matši järjest. Viimases matšis 2020 mais alistas ta ameeriklase Anthony Smithi. UFC edetabelis on Teixeira kolmas.

Enne põhimatši on võimalik vaadata raskekaalu (kuni 120,2 kg) lahingut, kus osalevad Andrei Arlovski Valgevenest ja Tanner Boser Kanadast. Keskkaalus (kuni 83,9 kg) lähevad vastamisi Ameerika võitlejad Ian Heinisch ja Brendan Allen. Kukk-kaalus (kuni 61,2 kg) näeb Brasiilia esindaja Raoni Barcelose ja Saksamaa võitleja Khalid Taha matši. Neljandas eelmatšis lähevad naiste õlgkaalus (kuni 52,2 kg) vastamisi brasiillanna Claudia Gadelha ja hiinlanna Xiao-Nan Yan.

Otseülekanne kanalil TV3 Sport ja voogedastusteenuses Go3 algab pühapäeva varajastel hommikutundidel kell 5.00 nelja eelmatšiga. Põhimatš algab orienteeruvalt 8.00.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel