Tšempionite kohtumine: Hooker – Ramirez

28. juuli 2019 | Uudised

Texases poksisid 27. juulil kuni 64-kiloste meeste kaotuseta tšempionid Maurice Hooker (WBO) ja Jose Ramirez (WBC).

Mehhiklane alistas Hookeri 6. raundis tehnilise nokaudiga. Ta lõi Hookeri nööridesse sellise võimsa vasakuga, mis paneb nõud laual värisema, ja asus siis Hookerit klobima, kuni kohtunik peatas võitluse.

Hooker (26-0-3 enne) sai tšempioniks mullu võiduga Terry Flanagani üle ja Ramirez (24-0) mullu võiduga Amir Imami üle.

Ramirez soovib nüüd poksida teiste tšempionite Regis Prograis’ (WBA) ja Josh Taylori (IBF) matši võitjaga. Need kaks kohtuvad WBSS-i finaalis ja neid peetakse tugevamateks kui Hooker.

Ramirez annetas selle matši poksivarustuse Maksim Dadaševi fondi. Varustuse eest on pakutud 30 000 dollarit, millele Ramirez plaanib lisada ise sama palju. Matši eest Jose Zepedaga teenis Ramirez 700 000 dollarit.

Ürituse teises tiitlimatšis jäi IBF-i tšempionile (59 kg) Tevin Farmerile 111-116, 111-116, 108-119 alla vähetuntud prantslane Guillaume Frenois. Farmer kandis pükse kirjaga “RIP Sweet Pea”. WBA selle kaalu tšempion Gervonta Davis alistas 27. juulil Baltimore’is 2. raundis TKO-ga Ricardo Nunezi ja teatas, et järgmiseks võiks Farmeriga poksida küll.

Texases pidi leidma aset ka Murat Gassijevi tagasitulek pärast kaotust WBSS-i finaalis, kuid ta sai enne taas vigastada. See pidi olema venelase üliraskekaalu debüüt, vastaseks Joey Dawejko.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel