Tõde ja õigus: Spence poksis Garciaga

17. märts 2019 | Uudised

Arlingtonis poksisid 16. märtsil IBF-i kuni 67-kiloste meeste tšempion Errol “Truth” Spence juunior ja Mikey Garcia.

Spence võitis 120-107, 120-108, 120-108. Algul passiti, poole peal võttis Spence aga üle. Ta tabas 375 lööki, Garcia kõigest 75. See oli alles neljas kord, kui Spence ei võitnud nokaudiga. Spence ütles pärast matši, et otsustavaks sai tema suurus ja löögiulatus. Garcia tunnistas, et Spence lõi tõesti valusalt.

Spence on nüüd 25-0, Garcia 39-1. Kumbki teenis 3 miljonit dollarit. Eelmise matši eest oli kumbki teeninud miljoni kandis.

Spence soovib järgmiseks vastaseks Manny Pacquiaot, kes ronis pärast matši ka ringi ja ütles, et tema on nõus. Muidugi oli kohal Floyd Mayweather. Pealtvaatajaid oli 47 500. PPV maksis 75 dollarit.

Garcia sai 2013. aastal WBO sulgkaalu ja kergekeskkaalu tšempioniks. Siis oli tal paar aastat kohtuvaidlust raha pärast Top Rankiga ja ta ei poksinud. 2017. aastal sai ta WBC kergekaalu meistriks ja aasta hiljem IBF-i raskekeskkaalu, keskkaalu ja welterweight’i meistriks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?