The League’il ülesastuv peaesineja Ran-D: äge on tagasi Eestis olla ja teile esineda

14. aprill 2022 | The League

Juba homme toimub võitlusspordi tippsündmus The League, kus aftermatchil on peaesineja Ran-D Hollandist. Ran-D on Eestis mõned korrad esinenud ning talle meeldib väga eestlaste energia. Ta mängis viimati 2018. aastal Rawesti sündmusel ning kiidab, kui palju lava ja produktsiooniga vaeva nähti. Talle meeldis ka väga Tallinna linn ning ta rõõmustab, et saab taas Tallinna külastada. „Äge on lõpuks tagasi Eestis olla ja teile esineda! Olge valmis kõvasti pidu panema!“ ütleb ta.

Koroonaperiood oli DJ-dele kindlasti vaiksem, kuid Ran-D sõnab, et nautis seda, et sai rohkem veeta aega oma perekonnaga. „DJ elu võib olla üsna stressirikas ega jää palju aega perekonna ja sõprade jaoks. Nii et perega ajaveetmine oli kindlasti positiivne,“ märgib ta.

Küsimuse peale, mis on tema karjääri kõrgpunkt, ütleb ta, et sellele on üsna raske vastata. Kindlasti on selleks Defqon, kuldplaat Zombiega, mida on striimitud üle 80 miljoni korra ning X-Qlusive Heinekeni muusikasaalis. 2018. aastal võitis ta Q-Dance’i auhinna, mis oli samuti eriline hetk. „Olen oma karjääri jooksul reisinud paljudes riikides ja mänginud hardstyle’i fännidele muusikat, et juba see on minu elu hiilgeaeg! Olen oma karjääriga õnnistatud ja naudin seda väga,“ ütleb ta.

Ran-D on hardstyle’i skeenel olnud üle kümne aasta. Ta soovib veel luua muusikat ja esinemisi, mis inimesi üllatavad ning arendada oma oskusi produtsendi ja meelelahutajana. „Armastan üle kõige muusika loomist ja uue muusika esitamist – see pakub mulle suurt adrenaliini,“ ütleb ta ja lisab, et ootab väga We Rule The Night show’d Oberhausenis Saksamaal, 25. mail. See on tõeline elamus, põnevate elementide ja visuaalidega. Ran-D on selle üle väga uhke ja tahab seda väga juba maailmale esitleda.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel