Foto: Shutterstock

Terence Crawford ja Shawn Porter jõudsid kokkuleppele

14. september 2021 | Uudised

WBO pani Terence Crawfordi ja Shawn Porteri matši korraldamise õiguse avalikule pakkumisele, sest pooled ei jõudnud kokkuleppele, kuid pärast WBO teadet jõuti kohe.

Avalik pakkumine oleks tähendanud, et Top Ranki (Crawford) või PBC (Porter) nina alt võisid õiguse napsata näiteks Matchroom Boxing või Triller. Porter ütles veel 13. septembril, et loodetavasti nad saavad ikka sel aastal poksida. Nüüd on ametlik matši kuupäev 20. november ja toimumispaik Las Vegas. Crawford teenib vähemalt 6 miljonit dollarit, mis on tema karjääri parim palk. Porter teenib vähemalt 4 miljonit.

Triller võitis Teofimo Lopezi ja George Kambosose kohtumise korraldusõiguse. Lopez teatas seepeale, et ostab end Top Ranki käest vabaks. Crawford ja Top Rank ei jõudnud tänavu kokkuleppele ka Errol Spence’iga.

Mikey Garcia ütles tänavu, et ei töötaks Top Ranki omaniku Bob Arumi heaks enam kunagi. „Mis tunne teil oleks, kui ülemus ütleb, et tal pole teile tööd? Siis ma tahaks muidugi minna teise firmasse, aga ta ütleb, et ei saa. Kõik, kes tema juurest ära läksid, teenisid temata rohkem: De La Hoya, Mayweather, Cotto, noorem Chavez, Andy Ruiz,” sõnas Garcia.

„Nad ei oska Crawfordi reklaamida. See on Crawfordi süü ka,” ütles tänavu Mike Tyson.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel