Tallinn premeerib Nikolai Novosjolovit ja tema treenerit

20. juuni 2018 | Uudised

Tallinna linnavalitsus eraldas reservfondist Tallinna Spordi- ja Noorsooametile 4000 eurot tunnustamaks ja toetamaks tallinlasest sportlase Nikolai Novosjolovi ning tema treeneri Angelo Mazzoni saavutusi Euroopa meistrivõistlustel.

Nikolai Novosjolov võitis Serbias, Novi Sadis tänavu 17. juunil toimunud vehklemise Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali, mis on juba tema karjääri kaheksas tiitlivõistluste medal.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev märkis, et Tallinna linn tunnustab ja tänab juba aastaid neid tublisid sportlasi, kes oma sportlike saavutustega hoiavad maailmas Eesti lippu kõrgel. „Lähtudes linna eesmärgist tunnustada tallinlastest sportlaste kõrgeid sportlikke saavutusi tiitlivõistlustel, otsustas linnavalitsus eraldada reservfondist tallinlasest vehkleja Nikolai Novosjolovi ja tema treeneri tunnustamiseks toetust kokku 4000 eurot,“ sõnas  Belobrovtsev.

Vehklejat Nikolai Novosjolovit tunnustatakse ja toetatakse 2800 euroga ning tema treenerit Angelo Mazzonit 1200 euroga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel