Superbon alistas kikkpoksi superürituse peamatšis Petrosyani

15. oktoober 2021 | Uudised

Giorgio Petrosyan kaotas 15. oktoobril 2. raundis nokaudiga Superbonile kohtumises One’i kikkpoksi sulgkaalumeistri tiitlile.

Superbon väitis, et Petrosyan on teda seni vältinud. „Ma ei karda kedagi. Kõik tahavad minuga võidelda. Ma keeldusin algul, kuna aega valmistumiseks olnuks alla kuu,” selgitas Doktor. „Aga ta on väga tugev. Kõik teavad, kui osav ta on jalgadega, ent mu poksioskused on paremad.”

Rodtang prognoosis, et võidab Superbon, sest on veteran, aga arvas, et Petrosyan võib võita rusikalöökidega. Ka Tawanchai hoidis Superboni poole, sest on Taist.

Marat Grigorian pakkus võitjaks Petrosyani, sest on samuti Armeeniast. Ka Enriko Kehl eelistas Petrosyani, sest Superbon on rohkem taipoksija.

Superbon (111-34) on Enfusioni, Kunluni, IFMA ja WBC Muaythai meister. Ta on nüüd kaotuseta viimases 11 kohtumises. Viimati enne seda võitles ta mullu ja alistas Sitthichai.

Petrosyan pidi osalema 4. detsembril oma üritusel Petrosyan Mania, kuid läks Superboni löögi tõttu lõuaoperatsioonile.

Superbon kaitseb tiitlit kaheksa mehe turniiri võitja vastu. Samal õhtul peeti veerandfinaalid, kus Marat Grigorian alistas Andy Souweri (2. raund), Sitthichai alistas Tayfun Özcani (jagatud otsus), Tšingiz Allazov alistas Samy Sana (1. raund) ja Davit Kiria alistas Enriko Kehli (1. raund).

Grigorian kohtub poolfinaalis Allazoviga. Teises poolfinaalis kohtuvad Sitthichai ja Kiria.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel