WWE SmackDown Live Facebook

„Smackdowni“ vaatajatearv langes aasta madalaimaks

24. mai 2018 | Uudised

„WWE Smackdown Live’i“ 22. mai saadet vaatas 2,2 miljonit televaatajat, mis on väikseim arv pärast oktoobrit.

Vaatajad jäid muidu üritusega rahule, matšid olid ju näiteks The Miz vs Big E, Karl Anderson & Luke Gallows vs The Usos ning Daniel Bryan vs Jeff Hardy. Samal ajal kandis konkureeriv TNT kanal üle Houston Rocketsi ja Golden State Warriorsi korvpallimängu, mida jälgis 8,3 miljonit televaatajat. „Smackdowni“ vaatajatearv on siiski langenud kogu aasta vältel.

See uudis tuli veidi pärast teadet, et Fox Sports omandas 1 miljardi dollari eest „Smackdowni“ näitamisõigused viieks aastaks alates 2019. aasta oktoobrist. Fox Sportsi näeb ligi 115 miljonit ameeriklast ehk viiendik enam kui praegust „Smackdowni“ demonstreerijat USA Networki.

Fox Sports on viimased seitse aastat näidanud UFC-d, kuid 2019. aastast lähevad teleõigused viieks aastaks ESPN-ile, kes maksis õiguste eest 1,5 miljardit dollarit.

USA Network maksab WWE-le „Raw’“ ja „Smackdowni“ näitamise eest 160 miljonit dollarit aastas. Kanal soovib „Raw’“ jätkamist näidata ja see läheb ilmselt ka neil senisest kolm korda kulukamaks.

WWE aktsia hind on aasta algusega võrreldes kerkinud 90 protsenti ja ettevõtte suurima aktsionäri Vince McMahoni varandus kasvanud 2,5 miljardile dollarile. WWE käive oli mullu rekordiline 801 miljonit dollarit.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel