Foto: Anthony Pettis Twitter

TÄISPIKK VIDEO I Pettis alustas jahti PFL-i miljonile

24. aprill 2021 | Uudised

Anthony Pettis alustas 23. aprillil Atlantic Citys teekonda PFL-i kergekaaluturniiril, kus peavõiduks miljon dollarit.

Endine UFC meister Pettis kaotas avakohtumises Clay Collardile 28-29, 27-29, 27-29. Collard kukutas kuulsa vastase avaraundis rusikalöögiga ja seejärel kaks korda samamoodi järgmises raundis. Ta oleks võinud võita enne 2. raundi lõpukella, kuid seekordne kohtunik otsustas, et ei peata kohtumist. Pettis vastas viimases raundis jalalöögiga pähe, mis omakorda saatis Clay põrandale, kuid oli juba hilja.

Collard ütles, et Pettis käib mööda PFL-i ringi, nagu PFL kuuluks talle ja sellisele mehele tahaks naha peale anda küll. PFL on sari, kus kaotus ei tähenda, et pole enam võimalust miljonit võita, kuid osalejaid on tänavu vähem ja edasi pääsevad vaid neli parimat. Collard teenis võiduga 3 punkti.

Pettis (24-10) võitles UFC-s viimati detsembris ja liikus siis PFL-i. „Ma ei taha, et mulle helistab keset ööd mees, kes küsib, kas ma kolme nädalaga 15 kilo suudaks maha võtta. Mulle meeldib, et PFL on mulle juba järgmise lennu piletid organiseerinud. Ben Askren näitas, et raha vedeleb maas. Mul on teine laps tulekul,” selgitas Anthony, kelle noorem vend Sergio võitleb Bellatoris.

Collard pidas 2014-2015 neli kohtumist UFC-s ja kaotas neist kolm, sealhulgas Max Hollowayle. Viimased paar aastat pidas ta poksikohtumisi, sealhulgas Bektemir Melikuzijeviga.

PFL-is püüavad miljonit võistlejad kuues kategoorias. Avaüritusel võitlesid kerge- ja sulgkaallased. Sarja on korraldatud kaks aastat ja mõlemal korral on kergekaalu miljoni võitnud Natan Schulte. „Tema jits on hea, ta treenib heas klubis, aga ta pole kunagi võidelnud nii kõva mehega kui mina,” arvab Pettis.

Schulte ei soovinud tänavu osaleda, sest sai kodumaal Brasiilias just isaks, kuid mänedzer rääkis ta lõpuks ära. „Ma ei tahtnud veeta Ameerikas 17 päeva karantiinis,” sõnas Schulte. PFL pakkus võimalust karantiinist pääseda, aga Schulte ei luba end vaktsineerida.

Sari kaasas tänavu investoritelt 65 miljonit dollarit. Kokku on kaasatud 175 miljonit. Viimati teatas sarja investeerimisest räppar Wiz Khalifa. Sari jõuab 450 miljoni vaatajani üle maailma. Kommentaatorid on tänavu vabavõitluskuulsused Randy Couture ja Kenny Florian. Mullu jäi hooaeg pandeemia tõttu ära.

Täispikka videot õhtust saab vaadata SIIN.

Teised tähtsamad kohtumised:

Natan Schulte kaotas Marcin Heldile
Lance Palmer kaotas Bubba Jenkinsile

https://www.youtube.com/watch?v=bKYxTLzjAC4

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel