IG anmarknuut

Parim Adrenaline’i matš läbi aegade: Uskov – Knuut!

19. detsember 2021 | Uudised

Anmar Knuut sai 18. detsembril Viljandis Adrenaline’i poksikohtumises võidu Konstantin Uskovi üle.

“Kõva ladumine toimus,” ütles Knuut, kelle hindasid selles amatööride matšis võitjaks kõik kohtunikud. “Ma ei usu, et 1. raund päris ära läks, aga 3. raundis oli ikka võit kindel. Vastane hakkas raundi ajal hambakaitsmeid järjest välja sülitama. Nägin juba poole raundi pealt, et ta andis alla.”

“Parim Adrenaline’i matš läbi aegade kindlalt!” ütles Ringo Tipp. Seekordne Adrenaline oli juba kümnes.

“Mu seni kõige raskem matš kindlalt,” arvas Anmar, kellel kirjas ka kohtumised Eesti Muay Thai Liigast ja ka varem Adrenaline’ilt.

Peakohtumise kikkpoksis kordus eelmise Adrenaline’i peamatši stsenaarium, kus Taur Guitor alustas ägedalt ja sundis Marko Šultsi umbkaitsesse, kuid Taur kaebas siis valu, Marko hakkas täpselt tabama ja võitis 2. raundis jalalöögist tehtud nokaudiga. “Guitor pole lasknud vigastustel ära paraneda. Oli vara veel ringi tulla,” hindas Knuut.

Taur Guitor ütles Järva Teatajale, et oli viimastel aastatel Prantsusmaal, nüüd aga annab trenne Koerus.

Knuut kiitis Adrenaline’i organiseerijat Lauri Liiva. “Lauri töö läheb iga üritusega järjest paremaks,” lausus ta. Juubeliüritusel räppisid Beebilõust ja Bad Art.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

Tanel Kondel alistas Carlos Valkruusmanni (tai poks)
Kerli Kink alistas Laura-Lotte Varba (kikkpoks)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel