Palju õnne! Maadleja Helary Mägisalu sai osa ERGO noorte sportlaste stipendiumist

12. august 2021 | Uudised

Juba kuuendat aastat järjest andis ERGO kindlustus välja noorte sportlaste stipendiumi kogumahus 25 000 eurot. Sellel aastal oli stipendiumile 34 kandidaati. Stipendium läks jagamisele üheksa sportlase ja U18 korvpallikoondise vahel.

“Oleme otsustanud toetada noori sportlasi nende iseseisva elutee alguses, kui rahalisest abist võiks olla kõige rohkem kasu ja see võimaldaks neil treenimist ja võistlemist tipptasemel jätkata,” sõnas ERGO Eesti juht Marek Ratnik.

Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa sõnul on kõikidel stipendiaatidel potentsiaali tulevikus läbi lüüa maailma paremikus. “ERGO noorte sportlaste stipendium on oluliseks toeks, abiks ja tunnustuseks noortele, et leida endas jõudu pürgimaks ja püsimaks spordis kõrgeimal tasemel,“ ütles Sõõrumaa.

Žürii valitud stipendiaatide hulka jõudis ka maadleja Helary Mägisalu.

Kuue aasta jooksul on ERGO noorte sportlaste stipendiumi pälvinud enam kui 50 sportlast. Lisaks võistlemisele saab toetust kasutada ka taastumiseks, laagrites treenimiseks ja näiteks spordivarustuse hankimiseks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel