Nordine Mahieddine (vasakul). Foto: Glory

Nordine Mahieddine ei osale GLORY Heavyweight Grand Prix`il

19. veebruar 2024 | Määratlemata

Nordine Mahieddine ei osale 9. märtsil toimuval GLORY Heavyweight Grand Prix`il, kuna ta ei suuda täita GLORY uusi ohutus – ja tervisehoiueeskirju, mida rakendati 2024. aasta alguses. 34-aastane Mahieddine pidi avaringis kohtuma Nabil Khachabiga.

„Oleme pettunud, et Nordine ei osale Grand Prix`il,“ kommenteeris GLORY talendi- ja spordijuht Robbie Timmers. „Samas on osa GLORY nimekirjas olemisest meie tervise- ja ohutuseeskirjade järgimine. See on vajalik selleks, et tagada õiglane keskkond kõigile sportlastele ja nende vastastele. Sel korral ei suutnud Nordine läbida meie tervise- ja ohutuseeskirju, mis on nõutavad. Austame Nordine oskusi võitluskunstide vallas ja kahtlemata näeme teda peagi tagasi GLORY ringis.“

GLORY annab lähipäevadel teada, kes astub ringi Mahieddine asemel.

Kinnitatud osalejate hulka kuuluvad Rico Verhoeven (61-10, 20 KO), Levi Rigters (15-1, 7 KO), Tariq Osaro (25-3-1, 13 KO), Sofian Laïdouni (35-2-1, 17 KO) , Uku Jürjendal (20-8, 16 KO), Bahram Rajabzadeh (65-1, 58 KO) ja Nabil Khachab (25-18, 13 KO).

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel