Benjamin Adegbuyi (paremal). Foto: Glory

GLORY Heavyweight Grand Prix`il astub ringi Benjamin Adegbuyi

20. veebruar 2024 | Uudised

GLORY kinnitas, et mitmekordne GLORY raskekaalu turniiri võitja Benjamin Adegbuyi (35-7, 20 KO) astub 9. märtsil Hollandis Arnhemis GelreDome`is peetaval GLORY Heavyweight Grand Prixil ringi.

Selleks, et viia koju Grand Prix trofee, peab selle kaheksa mehe turniiri võitja võitma kolm kohtumist järjest.

Adegbuyi on praegu GLORY rasekaalu edetabelis 9. kohal, on oma karjääri jooksul võitnud kolmel korral GLORY raskekaalu turniiri ja 2018. aastal jäi GLORY Heavyweight Grand Prix`il teiseks.

GLORY kinnitas Adegbuyi osalemist pärast Jamal Ben Saddiki keeldumist. GLORY ootab huviga Ben Saddiki naasmist GLORY ringi selle aasta lõpus.

„Adegbuyi kinnitati Grand Prix`i reservvõitluses,“ sõnas GLORY spordi- ja talendijuht Robbie Timmers. „Kuulasime selguse huvides aga fännide hääli, kui nad tegid Jamalile kampaaniat. Pakkusime viimasele kohta kindlatel tingimustel. Jamal tegi otsuse mitte osaleda, viidates vähesele ettevalmistusele. Nüüd on Benny`l võimalus näidata oma võitluskunstide oskuseid, julgust ja kogemusi ning särada meie Grand Prix formaadis.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel