Sagamus pandi ühele teele nimeks Anthony Joshua Way.
Ümbernimetamise eesmärk on tõmmata nii maailma kui ka Joshua enda tähelepanu ja Joshua olevatki saatnud Sagamusse veidi raha, et kohalikud saaks uut nime tähistada. Siis olevat tehtud süüa, ostetud napsi ja pidutsetud hiliste õhtutundideni.
Poksija nimi pandi teele, mis varem kandis nime Cinema Road. Sellel paiknes nüüdseks hüljatud kino, mille asutas 1940. aastatel Anthony vanaisa vend. Joshuatele kuuluvad Sagamus veel kirik ja kool.
Nigeeria vanematega Anthony sündis Inglismaal, kuid käis koolis Nigeerias.
Kohalikud on tänava ümbernimetamisega rahul, kui see tähendab, et tee lõpuks asfalteeritakse. Kruusatee ei laskvat kohalikel praekartuleid müüa, sest need kattuvad tolmuga. Tees haigutab ka tohutu auk, kuhu on viimase kahe kuuga kukkunud pimedas kaks inimest, kelle haiglaarveid on pidanud tasuma linnakodanikud.
Nüüd loodetakse, et Joshua nimi pannakse Sagamu staadionile. Linnavalitsus soovib, et Joshua aitaks ehitada noortele spordikompleksi.
Sagamu koosneb 13 linnakesest, kus 2007. aasta andmetel elas 228 000 inimest. Sagamut valitseb kuningas.
Airbnb pakub Sagamus elamist hinnaga alates 17 eurot öö. Õllehiid AB Inbev teatas 2018. aastal plaanist ehitada Sagamusse 250 miljoni dollariga pruulikoda.
GoodFight
GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?