Foto: Shutterstock.com

Nädalavahetuseks plaanid tehtud? Laupäeval toimuvad Eesti meistrivõistlused karates

08. aprill 2022 | Uudised

Laupäeval 9. aprillil algusega kell 11.00 korraldab Eesti Karate Föderatsioon Tallinna Spordihallis, aadressil Herne tn 30 Eesti individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused karates noortele, kadettidele, juunioridele, täiskasvanutele ja veteranidele.

Huvi meistrivõistluste vastu on võrreldes aastatagusega oluliselt kasvanud – seda näitab, et võistlustest osavõtmiseks on ennast registreerinud 181 sportlast ning lisaks 37 sportlast vabas katas. Nii juunioride U21 kui ka täiskasvanute arvestuses võistlevad naised ja mehed viies kaalukategoorias ning noorte ja kadettide arvestuses tütarlapsed kolmes ning poisid viies kaalukategoorias. Toimuvad ka meeskondlikud võistlused kumites ja katas.

EKF president Toomas Vitsut märkis, et Eesti meistrivõistlused on vahekokkuvõte sportliku karate harrastajate ja treenerite tööle. See on pea poolesaja aasta vanuseks saanud Eesti karate harrastajatele võimalus mõõduvõtmiseks ning ühe vaatemängulisema spordiala jälgijatele oma lemmikutele kaasa elamiseks. Eesti meistrivõistlustel on esindatud kõik meie paremad karatekad ning need võistlused annavad ka ülevaate meie koondise esindajate ettevalmistusest mai lõpus toimuvateks Euroopa Meistrivõistlusteks Türgis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel