Mitteametlik: Miller teenib Joshuaga poksides 6,5 miljonit

20. veebruar 2019 | Uudised

Jarrell Miller, kes poksib 1. juunil Madison Square Gardenis Anthony Joshuaga, teenib matšiga väidetavalt ligi 6,5 miljonit dollarit.

See on rohkem, kui Joshua ja tema promootor Eddie Hearn olid valmis maksma Dillian Whyte’ile, kuigi Whyte’iga läbirääkimised ebaõnnestusid just raha tõttu. Miller ütles pressikonverentsil, et Joshua on ahnepäits ja pakkus Whyte’ile 3 miljonit. Whyte soovis 6 miljonit. Joshua pakkus 5 miljonit. Whyte oli nõus. Hearn ja Joshua pakkusid siis aga 3,5 miljonit ja siis 4 miljonit. Whyte oli nõus, kuid ütles, et kui tema meistriks saab, jagatakse raha 60-40 tema kasuks. Joshua ütles, et ei, ta tahab isegi kaotades 60-40.

Milleri sõnul maksab osa rahast talle DAZN, kes soovis teda Joshua vastaseks. Whyte ja Joshua on britid, neid Ameerikas ei tunta. 30-aastane ameeriklane Miller, kelle hüüdnimi on kehakaalu tõttu Big Baby, pole kaotanud ühtegi matši. Tal on 23 võitu ja üks viik. Talle on alla jäänud tiitlile võidelnud Gerald Washington, Mariusz Wach, Johann Duhaupas ja Tomasz Adamek.

Hearn on ka Milleri üks promootoritest. Hearn arvab, et ükski kolmest parimast tiitlipretendendist – Deontay Wilder, Tyson Fury, Whyte – ei vääri soovitavat summat.

Fury pilkas Joshua valikut ja teatas, et lõi Milleri 2011. aastal trennis seitse korda põrandale. Fury näitas, et väärib soovitavat summat, kui sõlmis DAZN-iga lepingu viiele matšile, mille eest saab kuuldavasti 80 miljonit naela.

Miller tegeles aastaid ka kikkpoksiga ja kaotas näiteks 2014. aastal Glory sarjas Mirko Cro Copile.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel