Foto: Shutterstock

Mike Tyson vihastas Hulu voogedastusplatvormi peale: ära lase ennast petta!

10. august 2022 | Uudised

Poksilegend Mike Tyson on vihane Hulu voogedastusplatvormi peale, et viimased avaldavad temast ilma luba küsimata eluloo, vahendab MTV Uutiset.fi.

Tyson on endast väljas, sest Hulu avaldab tema eluloo ilma luba küsimata ning on sotsiaalmeedias avaldanud mitmeid kritiseerivaid tekste. „Ära lase Hulul ennast petta. Ma ei toeta nende juttu oma elust. Ei ole aasta 1822. On 2022. Nad varastasid minu eluloo ja ei maksnud mulle selle eest,“ kirjutas Tyson.

Hulu produtsent Karen Gist ütles, et nad tahavad Tysoni eluloo edastada neutraalselt ning lasta inimestel endal otsustada, mida arvavad või tunnevad. „Paneme küsimärgi alla selle, mida inimesed arvavad, et nad Tysoni kohta teavad. Loodame, et sari annab kõigile mõtlemisainet. Ükskõik, kas sa vihkad Tysonit või armastad teda, siis käesolev lugu paneb küsima, et kuidas ühiskond on olnud kaassüüdlane,“ sõnas Gist.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mike Tyson (@miketyson)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel