Conor McGregor. Parim võitleja aastatel 2015 ja 2016

McGregor tahab taas Nurmagomedoviga tapelda

05. jaanuar 2020 | Uudised

Iiri vabavõitleja Conor McGregori viimaste väljaütlemiste kohaselt soovib ta taas matši Dagestani päritolu Habib Nurmagomedoviga.

Muu hulgas sotsiaalmeedias tekitas elevust McGregori usutlus väljaandele TheMacLife.com, kus mees käib sõnadega üsna hooletult ringi.

„Ta (Nurmugamedov) väriseb. See mees väriseb. Ta ei taha minuga vastamisi minna. Ta ei taha seda. Saate aru. Ma tunnen sitahaisu. Ta kardab ja nii see on. Boss tahab seda – Dana White (UFC president) tahab seda. Me kõik tahame seda. Ta võib joosta, kuid kuhugi ta ei pääse. Ma ootan seda innuga,“ ütles McGregor.

Kahe UFC tähe esimene vastasseis leidis aset 2018. aasta oktoobris ja McGregor kaotas seal tiitli Nurmagomedovile. Pärast matši puhkenud kakluse tõttu sai mees kuuekuise ajutise võitluskeelu. McGregor teatas mõni aeg pärast seda, et  loobub võitlejakarjäärist, kuid seda tegi ta ka 2016. aastal ja tegemist oli hämamisega oma hinna tõstmiseks.

McGregor teeb suure tagasituleku juba kahe nädala pärast, kui läheb 18. jaanuaril Las Vegases peamatšis vastamisi USA Donald Cerronega ehk Kauboiga.

See on kolmas kord, kui iirlane võitleb 77-kiloste meeste seas. Teised kaks matši pidas ta Nate Diazega. UFC tšempion oli ta 66- ja 70-kiloste seas.

Cerrone on kaotanud viimased kaks matši, viimati septembris Justin Gaethje’ile. Ka Cerrone võitles viimati 70-kiloste seas.

Monika Kuzmina

Vaata veel