Mayweather poksib veebruaris Logan Pauliga

07. detsember 2020 | Uudised

Floyd Mayweather poksib 20. veebruaril juutuuber Logan Pauliga.

Esimesed miljon ostjat saavad vaatamisõiguse 25 dollariga. Pärast seda kerkib hind järjest, kuni jõuab 11. veebruaril 70 dollarini.

Snoop Dogg soovib matši kommenteerida. Ta kommenteeris Mike Tysoni ja Roy Jonesi matši poksiõhtut nii edukalt, et asutas sellest tiivustatuna liiga Fight Club, kus poksijad hakkavad poksima kuulsustega.

Kümne USA edukaima PPV-matši üks osaline on Mayweather või Tyson. Skandaalsete avaldustega surma kohta esineval Paulil on 22,6 miljonit fänni. Ta on pidanud kaks kuueraundist matši juutuuberi KSI-iga, neist esimese vaatamisõiguse ostis 1,3 miljonit inimest. KSI sõnul jäi tema teenistus esimese matši eest siiski kõvasti alla 20 miljoni naela.

Jorge Masvidal tegi ettepaneku, et Logani ärplev vend Jake Paul võiks pidada matši Yoel Romeroga, kelle leping UFC-ga lõpetati. Romero oli nõus. Jake’ile lubasid naha peale anda ka Henry Cejudo ja PFL-iga liitunud Claressa Shields.

28. veebruaril peaks Mayweather pidama näidismatši Jaapanis. Vastane ei tohi olla aktiivne poksija.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel