Markus Mittal. Foto: Erakogu

Markus Mittal. Foto: Erakogu

Markus Mittal: pidin tagasi võitma selle, mis kuulus mulle

19. september 2023 | Uudised, Xplosion Fight Series

Laupäeval toimus Xplosion Fight Series, kus main card matšis võitis Markus Mittal oma vastast Hardo Käänit seisuga 3:0. Ta tänas peale matši kõiki oma kaasaelajaid, treenerit Kristo Männistut, kes ta võitma viis, oma klubi, kes toetas teda matšiks valmistumisel ning sponsoreid.

Markus Mittal. Foto: Erakogu

Matšiks ettevalmistus algas juba juunis

Markus kommenteeris pärast matši, et ettevalmistus algas juba juunis. „Oleme kogu suve kõvasti vaeva näinud, sest pidin tagasi võitma selle, mis kuulus mulle,“ ütles ta.
Poksija treenis erinevate ala tippudega nagu Henry Rohtla, Kevin Renno, Maxim Vorovski, Astrid Johanna Grents.

Foto: Erakogu

Esimeses raundis oli Mittal pigem ettevaatlik ja vaatas, mida vastane teeb. „Ilmselge oli, et see matš ei tule nagu viimane, mille Hardole kaotasin. Kuid kui esimesed löögid käisid, siis ma ei kartnud oma jalgade pärast enam nii palju,“ ütles ta.

Markuse sõnul oli tema mänguplaan rahu säilitada ja proovida matš oma kontrolli alla saada.

Markusel oli tugev tagumine sirge

TV6 ülekande kommentaatorid Ari-Matti Mustonen ja Kuldar Nei kommenteerisid, et matsi tempo ei olnud ülikiire. Mõlemad mehed lõid, aga mitte liiga kiires tempos. Hardo lasi Markusel esimeses raundis dikteerida puuri keskpunkti. Markuse tagumist sirget kiideti ja tõdeti, et Hardo peab leidma rohkem võimalusi. „Mulle meeldib, et Markus alati paneb midagi oma paremale käele ette, mitte ei löö niisama,“ kommenteeriti.

  • Markus tänas ka oma sponsoreid: Nord Express, eviva.ee ja Flem Beam.

Kuula lugu, millega Markus ringi läks!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel