Madis Hiiet: head matšid on alles ees

03. juuli 2018 | Fightland

7. juulil toimub Pärnus Mirkko Moisari eestvedamisel korraldatav Fightland, mille peamatšis kohtuvad Hendrik Themas ja Maikel Astur.

Madis Hiiet kohtub Fightlandil Juri Orloviga. Küsisime, kas võiks panna loo juurde ka mõne Madise matši, aga Madis ütles, et pole ühegi matšiga nii rahul, et võiks panna. Perfektsionist.

Kuidas Fightlandiks oled valmistunud?

Ma olen Fightlandiks üpriski hästi valmistunud. Olen juba pikemat aega heal tasemel olnud ja oodanud võimalust selle realiseerimiseks.

Millised on su vastase ja su enda tugevused?

Vastase kohta ma suurt midagi ei tea. Ühte videot tema hiljutisest matšist nägin ja selle põhjal eeldan, et vastase tugevuseks on jala- ja põlvelöögid ning muidugi ka  kogemus. Enda tugevuseks pean paremat liikuvust ning paremaid käe- ja jalalööke.

Kui oluline on antud matši võit sinu jaoks ja võit üldse?

Antud matši võit on minu jaoks sama oluline nagu iga teisegi kohtumise võitmine, ehk äärmiselt oluline. Võidu kõrval on sama oluline ka hea sooritus teha, kuigi võit on võit.

Kuidas kaotustega tegeled?

Eks ikka õppides ja järeldusi tehes, aga ma eelistan oma kaotused treening- ja õppimisprotsessi siiski jätta.

Kuidas sinu tee võitlusspordi juurde algas ja millised on olnud elu parimad matšid?

Minu tee sellel rajal sai alguse täitsa juhuslikult. Aja möödudes suurenes huvi ja tahtmine asjaga põhjalikumalt tegeleda ja nii see läks. Ma olen kindel, et elu parimad matšid on veel tulekul. Senised parimad emotsioonid jäävad kindlasti mingi turniiri võitudele või kogenumate vastaste alistamise arvele.

Ma olen kindel, et elu parimad matšid on veel tulekul.

KUULA, MIS LOOGA ASTUB MADIS LAUPÄEVAL RINGI!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel