Foto: Shutterstock

Lõpuks ometi! Vergil Ortiz Jr on matšiks Terence Crawfordiga valmis

17. august 2021 | Uudised

Vergil Ortiz Jr ütles pärast Kavaliauskase alistamist kaheksandas raundis Texase Ford Centeris toimunud The Star in Friscol, et ta on valmis Terence Crawfordiga tema WBO poolkaalu tiitli üle lahingusse astuma, vahendas Boxingnews24.

Eelmise aasta märtsis ütles Crawford Vergilile, et selleks, et temaga lahingut välja teenida, peab Vergil Kavaliauskasega võitlema ja selles võitluses võitjaks jääma.

Nüüd kui see on tehtud, on Crawfordi kord oma sõna pidada ja Vergilile võimalus anda.

“Ma olen valmis iga kell Crawfordiga lahingusse astuma,” ütles Vergil. Ta ei saa praegu ühegi tšempioniga võidelda, sest Crawford astub Shawn Porteri vastu, Ugas ja Pacquiao astuvad omavahel lahingusse ja Errol taastub operatsioonist.

“Neil on veenvad põhjendused minuga mitte võitlemiseks. Nii et mis puutub mu järgmisesse võitlusesse, siis see ei saa olema maailmameistritiitli peale, sest kõik tšempionid on hõivatud,” lausus Vergil.

Ta lubas siiski end tegevuses hoida, selle aasta sees veel mõni lahing pidada ja ikka edasi liikuda. Selleks peab ta endale aga mõne vastase leidma. “Kannatlikkus on voorus,” jäi Vergil optimistlikuks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel