Foto: Shutterstock.com

Tuleb põnev matš! Manny Pacquiao: ma võtan Yordenis Ugast väga tõsiselt

17. august 2021 | Uudised

Laupäeval toimub Las Vegase T-Mobile Arenal Manny Pacquiao ja Yordenis Ugase vaheline matš. Pacquiao pidi algselt Errol Spence’i vastu minema, aga Spence’i silmavigastuse tõttu plaanid muutusid, vahendas Boxing247.

Kuigi 42-aastase Pacquaio käed oleksid ka Spence’i vastu võideldes tööd täis olnud, siis Ugase puhul, keda on tema karjääri jooksul ainult neli korda võidetud, on asi tõsisem.

Pacquiaol on ilmselt veidi raske lahingu eel Ugasega oma motivatsiooni kõrgel hoida, sest fännid oleksid tahtnud teda pigem Spence’iga võitlemas näha. Ta peab oma fookuse paika saama, sest kui ta läheb laupäeval lahingusse mõttega, et sellest tuleb kerge matš, siis ta võib kaotajaks jääda.

“Ma ei suhtu temasse kergekäeliselt. Tegelikult võtan ma teda sama tõsiselt kui Errol Spence’i,” ütles Pacquiao. “Ma olen hästi valmistunud ja ma tahan kõigile – eriti Yordenis Ugasele – tõestada, et ma olen ikka veel siin.”

Pacquiao WBA tiitel anti pärast tema pikka ringist eemalolekut Ugasele. “Nii tšempioniks ei saada. Tiitel tuleb ringis välja teenida. Selle nimel tuleb võidelda. Ainult nii kroonitakse tšempioneid,” avaldas Pacquiao arvamust.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel