KOK Tallinn 2020 tulemused

11. oktoober 2020 | King of Kings, Uudised

Tallinnas 10. oktoobril peetud kikkpoksiürituse King of Kings nelja mehe turniiri võitis Ott Remmer, kes sai koha KOK-i edetabelis, mis annab ka õiguse võidelda millalgi tiitlile.

„Mõnes mõttes kahju, et kōik nii kiiresti läks. Ma ei jõudnud ōigesti veel “käima” minna ja ei saanud näidata, milleks ma suuteline olen,” ütles Ott. Sergei Makejev vigastas end poolfinaali võiduga niimoodi, et finaalis ei osalenud.

Sigrid Kapanen tegi väga ilusa matši väga kogenud vastase vastu, kes FB-s mainis, et sai pakkumise neli päeva enne võistlusi. Võitja sai 200 eurot, kaotaja 100. Peale matši riietusruumis vastasega rääkides said Kondorid teada, et ta on teinud kolm profimatši Tais.

„Vastase tai stiil oligi see, mis ta nokki minemast päästis, sest ta hakkas kogu aeg klintšima, nii kui olukord ohtlikuks läks,” ütles Kondori treener Ringo Tipp.

Sigridi ettevalmistus oli seekord väga põhjalik ja seda oli ka ringis näha. Tavapärase tagurpidikäigu asemel survestas ta kohe esimesest raundist alates ise vastast ja tabas väga ilusaid kombinatsioone.

„Mina jäin Sigridi esitusega väga rahule. Oli näha, et alles nüüd hakkab see õige tunnetus ja vorm tulema. Järgmine matš on kindlasti veel ilusam,” sõnas Ringo.

Matšiga jäid kõik väga rahule ja tuli erinevaid pakkumisi. Sigridi vastu tundis huvi ka Hollandi organisatsioon Enfusion. Kondor vaatab esmajärjekorras, mida KOK järgmiseks pakub, kuna koostöö sujub väga hästi.

-60 kg: David Irhin alistas Ilja Stepanovi (UD)
-67 kg: Aleksander Solovjov alistas Konstantin Uskovi (UD)
-63 kg: Rainer Valing alistas Karl-Margus Haua (UD)
-65 kg: Sigrid Kapanen alistas Miina Sirkeoja (UD)
-77 kg (MMA): Sergei Strinža alistas Ilja Minini (kägistus)
-85 kg (poks): Jevgeni Ravlussevitš alistas James Osuji (UD)
-72 kg (poks): Artjom Ljaševitš viigistas Mirkko Moisariga

Nelja mehe turniiri poolfinaalid (-75 kg):
Ott Remmer alistas Arnas Valiukaitise (vigastus)
Sergei Makejev alistas Niko Korventause (lisaraund)
Finaal: Remmer alistas Korventause (TKO)

David Irhin

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel