Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias toob sügis uusi kursusi

27. august 2020 | Uudised

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia suvi oli õnneks sama tegus kui eelnevadki suved. “Koroona ei mõjunud nii, et inimesi oleks suvel olnud vähem,” ütleb Kevin Renno, ehkki kevadet koroonaviirus paratamatult mõjutas. “Aga elasime selle aja ilusti üle ja läheme nüüd sügisel uue hooga edasi.”

Koroona õpetas vastu pidama

Suvel korraldati kaks treeninglaagrit, kus oli küll pisut hõredamalt inimesi, ent kõik osalejad jäid väga rahule. Küll aga peab Renno tunnistama, et lapsevanemad kirjutasid, et ei hakka viirusehirmus Lõuna-Eesti laagrisse last saatma ja mõned, kes tundsid ennast tõbiselt, jätsid samamoodi tulemata. “Registreeringuid oli vähem kui eelnevad aastad,” peab ta tõdema.

Kevin Renno sõnul õpetas koroona seda, et tuleb paks nahk kasvatada ja sinna alla rasva varuda. “Et kui selline tagasilöök tuleb, siis suudad need kuud vastu pidada,” selgitab ta. “Aga eks ettevõtluses peakski olema selline varu, et suudad elada paar kuud üle, et sult ei lööda jalgu täielikult ja lõplikult alt ära,” räägib ta.

Sügis toob kursuseid ja võistlusi

Sügis tõotab Kevin Renno sõnul tulema hea. “Kehtivad baaskursused ja algavad grupid, kus võtame uusi inimesi vastu,” räägib ta. Pirni saal on juba täis registreeritud ja ootenimekiri tekkinud. “Aga endiselt on meil ruumi veel Spot of Tallinn ja Arigato spordiklubi saalides, mille baaskursused alustavad natuke hiljem, 2. oktoobril.”

Septembrist üllatab klubi varahommikuste gruppidega. Hommikutesse gruppidesse on oodatud algajad ja kogemustega treenijad. Hommikuti saab käia naiste fitness taipoksi treeningus, taipoksis ja vastupidavustreeningutes

Lisaks tulevad mitu erinevat laste ja noorte gruppi, vastavalt tasemele. “Ootame palju uusi lapsi ja noori täitsa algajaid – 0 kogemusega ja meie kõigis kolmes saalis,” ütleb Renno. Ka alustavad septembris täiskasvanute baaskursused ja naiste fitness taipoks.

Hommikuti täiskasvanutele mõeldud siis gruppide kuhu me ootame ka siis algajaid, kogemustega inimesi ja algajaid. Meil on seal eraldi naiste fitness taipoks hommikuti ja eraldi taipoks hommikuti ja alustavad eraldi ka sellised vastupidavus treeningud.  2 korda nädalas hommikuti.

Oktoobri algusesse on planeeritud ka Muay Thai Liiga, kus parimad end proovile saavad panna. 10. oktoobril korraldab Tai poksi alaliit rahvusvahelise laste- ja noortevõistluse.

Küll aga loobuti Pärnu filiaalist, kuna treenerid on väga hõivatud Tallinna saalides. Ent “Pärnu spordiklubis treeningud jätkuvad, aga mitte meie eestvedamisel,” kommenteerib Renno.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel