IG keithonetimethurman

Keith Thurmani tagasitulekumatši telepilet maksab palju

19. jaanuar 2022 | Uudised

Keith Thurman naaseb 5. veebruaril kohtumises Mario Barriosega, mille teleülekandepilet maksab 75 dollarit.

On neid, kes arvavad, et ülekannet peaks näitama tasuta. Thurman poksis viimati kolm aastat tagasi ja kaotas Manny Pacquiaole. Gervonta Davis ütles novembris, et Thurmani aeg on läbi.

Thurmani kaal on seni olnud welterweight ja selles kaalus ka matš toimub. Barrios oli viimati kaal kergemas kategoorias, kus ta kaotas tiitli mullu Davisele.

Thurmani sõnul saab tema ja Barriose kohtumise võitja poksida WBC tiitlile. Meister on praegu Errol Spence, kes pole aga Thurmanist huvitatud, sest kui ta omal ajal tiitli suunas rühkis, ei tahtnud tollane meister Thurman talle võimalust anda.

Thurmanile pakuti Abel Ramost, ent Thurman soovis tugevamat poksijat. “Ma valisin Barriose, sest ta on endine meister,” ütles Thurman.

PBC On Foxi üritusel on paarid veel Leo Santa Cruz – Keenan Carbajal, Abel Ramos – Josesito Lopez ja Carlos Castro – Luis Nery.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel