Filip Hrgovic. Foto: Matchroom Boxing

Keegi ei soovi minna IBF-i tiitlini läbi Hrgovici

05. jaanuar 2022 | Uudised

Kuubalane Luis Ortiz lükkas tagasi IBF-i pakkumise poksida Filip Hrgoviciga ja selgitada välja sportlane, kes saab poksida kõige raskemate meeste tiitlile meistriga.

Pakkumine tehti nüüd Joseph Parkerile, kellel on aega otsustada reedeni. Kui ka tema loobub, võetakse edetabeli järgmine poksija ja nii edasi.

Parker on võitnud kuus viimast kohtumist, viimati detsembris Derek Chisora. Hrgovic (14-0) alistas detsembris Emir Ahmatovici.

Poksifoorumites räägitakse, et tuntud poksijad ei soovi poksida vähese raha eest vähetuntud horvaadiga, kes võidab järjest nokautidega. Samuti võis põhjus olla see, et kuigi Ortiz on ametlikult 42-aastane, on ta ilmselt palju vanem: arenguriikidest Ameerikasse kolides on lihtne sünnitunnistust võltsida, nooremaks on aga vaja end valetada, et saada matše.

Ortizi mänedžer sõnas, et Ortiz vigastas kätt 1. jaanuaril Charles Martinit alistades. Martin kaotas, kuigi lõi Ortizi kaks korda põrandale.

IBF-i meister on hetkel Aleksander Ussik.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel