Jan Lipinski. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO I Kas tuleb ka Yakuza Fight 7? Jan Lipinski: “vaatame, aga plaanid on jah…”

18. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Laupäeval, 16. märtsil leidis Rakvere Spordikeskuses aset võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Toimus kaks K-1 4-mehe turniiri, millest viimane lõppes nokaudiga. Sündmuse üks peakorraldajatest ja ettevõtja Jan Lipinski rääkis enne võitlusõhtu algust Goodfight`ile antud intervjuus, et kuigi on väga kiire, siis ta väga naudib seda. “Loodan, et kõik naudivad.”

Kuidas sujus võitlusõhtu korraldamine?

Lipinski tõdes, et korraldamine on kestnud üle kahe kuu ja on olnud väga kiire ning veidi hullumeelne aeg. “Aga meie tiimis igaüks teadis, mida ta tegema peab. Goodfight tiim teadis, mida teeb. Töötasime ka teiste tiimidega, kes teadsid, mida teha. Kõik oli pisut ajaliselt kitsas, aga saime sellega hakkama,” lausus ta ja lisas, et on alati tahtnud võitlusõhtut korraldada. Juba tükk aega tagasi. “Seekord see võimalus tuli. Tiim tuli, aeg tuli ja tahtmine tuli. Nii, et jah…”

Jan Lipinski. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Kuna Lipinski on ka ettevõtja, siis nentis ta, et teine äri pole siiski unarusse jäänud ja töötab.

Jan Lipinski. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Kas tuleb ka Yakuza Fight 7?

Rääkides võitlusõhtust ja lemmikutest võitlejatest, siis Lipinski tõdes, et lemmikuid tal pole. „Kõik on lemmikud. Loosimisel oli näha, et kõik võib olla nii ootamatu. Kui räägime raskemast kaalust, siis see on üllatus – esimene paar. Kergemas kaalus, eestlased ukrainlaste vastu… Me näeme, kelle „kung fu“ on parem.“

Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Kas tuleb aga ka Yakuza Fight 7, vastas Lipinski, et vaatame. „Plaanid on jah.“

Monika Kuzmina

Vaata veel