Jon Jonesi ei lubata tema klubisse

14. oktoober 2021 | Uudised

New Mexico klubi Jackson Wink MMA, kus Jon Jones 2009. aastast treenib, ei luba tal enam teenuseid kasutada.

Jones tegi eelmisel kuul midagi, mida nimetati „kõige jonjonesilikumaks asjaks maailmas”: käis esmalt galal, kus ta pandi UFC autahvlile, ja arreteeriti päev hiljem lähisuhtevägivalla tõttu.

„Ma ütlesin talle: Jon, sa pead lõpetama joomise, siis võid klubisse tagasi tulla,” selgitas klubi peatreener Mike Winkeljohn.

Jonesi süüdistatakse selles, et ta hoidis elukaaslast juustest ja lõi seejärel peaga mõlgi politseiauto kapotisse. Tal on praeguse elukaaslasega kolm tütart, kellest esimene sündis 2008. aastal.

Jonesi on arreteeritud ja ta on dopinguga vahele jäänud nii palju, et see tundub lugematu arv kordi. Isegi need, kes on Jonesi kogu aeg kaitsnud, ei jaksa rohkem. 2015. aastal sõitis ta sisse teisele autole ja põgenes sündmuskohalt, jättes maha teise auto roolis raseda võõra naise. Jones ütles hiljem Joe Rogani saates, et paanitses. Samuti selgitas ta, et tellis Hiinast tablette ja nii pole ju kindel, mis dopingut või narkootikume need sisaldavad. Mullu ajas Jones jahipüssiga minema kodu eest varga, filmis seda ja jagas sotsiaalmeedias.

Jones tohib treenida klubi ees. Winkeljohn aitab tal seal treenida.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel