Järgmised matšid: Ussõk, Golovkin

06. august 2019 | Uudised

Oleksandr Ussõk naaseb poksiringi 12. oktoobril Chicagos.

Tema vastane pole veel teada, aga ilmselt on see Carlos Takam, kellega ukrainlane pidi poksima 25. mail, kuid sai enne vigastada. Kui ukrainlane võidab, poksib ta ilmselt järgmiseks Andy Ruizi ja Anthony Joshua matši võitjaga.

Kuna Canelo Alvarez ei soovinud Sergei Derevjantšenkoga poksida, võttis IBF temalt vöö ja tegi ukrainlasele ülesandeks poksida tiitlile Gennadi Golovkiniga, kes juunis nokauteeris vaevata Steve Rollsi. Aega matši korraldamise osas kokkuleppele jõudmiseks on nende promootoritel 4. septembrini. IBF sundis aasta eest tšempionit Golovkinit Derevjantšenkoga poksima, Golovkin pidas aga summat väikseks ja loobus vööst. Nüüd teenib ta ilmselt sama palju. Matš võib aset leida 5. oktoobril New Yorgis. Ukrainlane teenib ilmselt 5,5 miljonit dollarit. Sama palju pakkus talle ka Canelo, aga ukrainlane soovis 7 miljonit. Tema suurim teenistus on seni 500 000.

Tyson Fury vastane on 14. septembril Las Vegases Otto Wallin (Rootsi).

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel