Hea uudis suvepealinna! Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia laieneb Pärnusse

28. mai 2020 | Uudised

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia laieneb Pärnusse. “Pakkumise tegi Vallo Kappak, MMAces`e eestvedaja suvepealinnast. Pakkumine oli hea, treeneritel on suvel lisatööd vaja ja mõtlesin, et teeme ära,” selgitab Kevin Renno. Eesmärk ei ole muidugi tema sõnul jääda ainult suveks, vaid ikka luua korralik filiaal. “Meie käekiri igas saalis on kindlasti sama, kõik treeningud alates laste tai poksist kuni naiste fitness tai poksini,” selgitab ta. “Me hoiame seda käekirja, kvaliteeti ja treenerite taset igas saalis võrdsena.”

Trenne hakkavad andma vennad Moisarid, Kevin Renno ise, vanadest tuttavatest Vallo Kappak ja Andre Nael ning otse Copacabana rannalt Rio de Janeirost Leonardo Monteiro. Juba järgmisel nädalal on plaanis noortele korraldada tavapärastele trennidele lisaks tai poksi seminar. “Treenerite pagas saab olema seal võimas,” ei tee Renno saladust.

Esimene trenn toimub juba esmaspäeval, 1. juunil. Suvi tuleb tihe – korraldame mitu erinevat treeningseminari nii Eesti kui ka Balti riikide parimate profisportlastega. Lastele pakume põnevaid linnalaagreid ja jätkame sportlike sünnipäevadega.

Oodatud on kõik

Kevin Renno sõnul on nii Eestis kui ka üle maailma (peale mõne Tai ja Hollandi klubi), et profid ja amatöörid treenivad koos, seega eraldi gruppe proffidele ei looda, ent Renno sõnul kasvab kindlasti nendest gruppidest välja andekaid sportlasi. „Praegune MMA Zero-Contact saab uue nime – naiste fitness tai poks,” selgitab Renno erinevust. “Oodatud on kõik uued ja vanad tegijad.“ Tunniplaani erinevus on selles, et endine treening oli kirjas püstivõitluse all, ent nüüd on see K1 või tai poks. MMA Zero-Contact on nüüd nimega naiste fitness tai poks.

Kõik leiavad endale sobiva grupi

“Meie seisukoht on – võitluskunst sobib absoluutselt kõigile, peab olema lihtsalt õigesti valitud treeninggrupp,” räägib Renno. “Meie Pirni saalis on tipphooajal 16 erinevat gruppi, seega iga inimene leiab endale grupi, kas ta on siis algaja baaskursusel, harrastussportlane või profisportlane.”

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias on palju erinevaid gruppe, et ikka igaüks leiaks endale sobiva treeningu. Nende treeningute ülesehitus on erinev – vastavalt inimesele, kas ta tahab võitlusspordiga jõuda tippu, või teeb seda lihtsalt hea enesetunde nimel. Väga populaarne on naiste fitness tai poks, kus on põhirõhk üldfüüsilisel, intensiivsel rasvapõletusel ja lihastoonuse tõstmisel, muidugi tehakse seda kõike läbi õige poksitehnika. Kontaktharjutusi praktiliselt ei olegi, löögid tehakse läbi võitluskunsti tehnika löögipatjadesse. Võitlussport, eriti tai poks, kikkpoks ja poks ongi tuntud selle poolest, et see on hästi intensiivne treening, mis on hea lihastoonuse tõstja ja rasvapõletaja.

Laste trenn annab hea vormi ja distsipliini

Laste treenimise puhul peetakse Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias oluliseks turvalisust, distsipliini ja korda. “Laste puhul me ei pane põhirõhku sellele, et hakkame kellestki sportlast tegema või võistlejat välja suruma,” selgitab ta, kuidas tegeletakse akadeemias lastespordiga. “Võistlussport on ise väga distsiplineeriv, vaja on lihtsalt õiget treeningut ja treenerit, juba see muudab lapse iseloomu tunduvalt.”

Kevin Renno ise eelistab laste tai poksi treeninguid just seetõttu, et tai poksis näiteks pähe löögid tulevad alles 12-eluaastast, seega ei ole vaja karta, et väikesed lapsed hakkavad seal üksteist pähe lööma. Laste treeningute puhul on põhirõhk füüsilisel vormil, koordinatsioonil, mis arendab vaimset stabiilsust  ja distsipliini.

Trenni võetakse vastu alates kooliealisi lapsi. Samas kui lapsel on suur huvi ning ta on tubli, võetakse erandjuhul trennidesse ka nooremaid.

Uuri lähemalt kodulehelt: www.taipoks.ee

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel