Gökhan Saki. Foto: Glory

Glory: Verhoeven püsib Sakipommi viimase alistajana

24. oktoober 2021 | Uudised

Glory meister Ricardo „Rico” Verhoeven alistas 23. oktoobril Jamal Ben Saddiki.

Verhoeven oli kui geograaf, kes otsib vaenulikul maal ja vaenulikus looduses kohta, kust jõgi alguse saab. Ben Saddik lõi tema silma kinni avaraundis ja Verhoeven võitles pärast seda ühe silmaga. Võit tuli lõpuks 4. raundis tehnilise nokaudiga. Raskekaallased Verhoeven ja Ben Saddik olid enne seda 1:1. 2011. aastal võitis Ben Saddik, 2017. aastal Verhoeven.

38-aastane Gökhan Saki (81-16), kellel Madalmaade ja Türgi kodakondsused, osales esimeses kikkpoksikohtumises pärast 2015. aastat ja alistas raskekaalus 2. raundis nokaudiga James McSweeney, kes pidanud rohkem vabavõitlus- kui kikkpoksikohtumisi. Saki võitles viimased aastad UFC-s, sest seal oli tema sõnul sada korda professionaalsem kui Glorys. Viimane kikkpoksikaotus pärineb Sakil 2013. aastast, kui ta jäi (Saki arvates vaieldava) otsusega alla Verhoevenile. Saki liikus pärast seda kuni 95-kiloste meeste sekka. „Ma olen tasemel, kus ma tahan võidelda ainult suurte nimedega,” ütles ta siis.

Miks ta tagasi läks Glorysse?

„Glory on kikkpoksi UFC. Ma sain UFC-s vigastada ja eks vabavõitlusega oli raske harjuda ka. Kikkpoks on Madalmaades meeletult populaarne. Olin viimasel Badr Hari kohtumisel ja nägin inimesi, keda pole varem näinud kikkpoksivõistlustel.”

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

77 kg: Mohamed „Hamicha” Mezouari alistas Samuel Dbili
95 kg: Sergei Maslobojev alistas Donegi Abena
120 kg: Antonio Plazibat alistas Benjamin Adegbuyi
65 kg: Aleksei Uljanov alistas Sergei Adamtšuki

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel