Foto: Showtime

Gervonta sai asenduspoksija üle napi võidu

06. detsember 2021 | Uudised

WBA kergekaalu meister Gervonta Davis alistas 5. detsembril Isaac Cruzi 115:113, 115:113, 116:112.

See oli esimene kord, kui Davise 12-raundine kohtumine ei lõppenud nokaudiga. Davis ütles, et vigastas 5. raundis kätt. Davis pidi poksima Rolando Romeroga, kuid Romerot süüdistati seksuaalses vägivallas ja asendajaks kutsuti sitke mehhiklane (22-1-1 enne), kes suvel alistas Francisco Vargase.

WBA kaotas ajutised tiitlid, kuid pea igas kategoorias on neil endiselt kaks meistrit. Davis (26-0) oli meister kolmes kaalus, aga nüüd on talle jäänud vaid see üks tiitel: varumeister. Õige meister on George Kambosos ja tema arvates on kohtumine Davisega ka tähtsam kui näiteks kohtumine Vassili Lomatšenkoga. Davisega soovib kohtuda Ryan Garcia, kes ütles Davise promootorile Floyd Mayweather juuniorile, et too ei suuda oma hoolealust igavesti kaitsta. Eddie Hearn soovib, et tema hoolealune Devin Haney, kes 4. detsembril alistas WBC tiitlikohtumises Joseph Diaze, poksiks Kambososega.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel